Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Půjčovna stavebních výtahů

PŮJČOVNA STAVEBNÍCH VÝTAHŮ BÖCKER A GEDA

Stavební výtahy Böcker a Geda představují vrchol současné produkce stavebních výtahů a jsou výjimečné svojí univerzálností i vysokou mobilitou. Profesionální a precizní práce při výrobě výtahu umožňuje hospodárnost provozu a komfortní obsluhu. Výtah je lehký, rychlý, výkonný a všestranný. Přednostmi stavebních výtahů Böcker a Geda je jejich rychlá montáž a demontáž. Pokud potřebujete při výběru poradit, obraťte se prosím na naše techniky 602 215 995 nebo napište hanzl@abaservice.cz. Doplňující informace jsou uvedeny v rubrice na horní liště půjčovna stavebních výtahů.

Řadit podle 
Výrobce  
Námi nabízené typy stavebních a střešních výtahů Geda a Böcker k pronájmu:

Šikmé stavební výtahy s elektrickým motorem

STAVEBNÍ  VÝTAHY S ELEKTRICKÝM MOTOREM 8 a více dnů 2 až 7 dnů 1 den
Stavební výtahy Böcker HD 31/K, max. dosah 9 pater 590,- 690,- 790,-
Stavební výtahy Böcker HD 37, max. dosah 11 pateR 690,- 790,- 890,-

Šikmé stavební výtahy s benzínovým motorem

STAVEBNÍ  VÝTAHY S BENZÍNOVÝM MOTOREM 8 a více dnů 2 až 7 dnů 1 den
Stavební výtahy Böcker HD 31/K, max. dosah 9 pater 690,- 790,- 890,-
Stavební výtahy Böcker HD 37, max. dosah 11 pater 790,- 890,- 990,-

Ostatní služby nabízené spolu s pronájmem stavebních a pokrývačských výtahů:
Ceník služeb Cena
Doprava stavebního výtahu na stavbu 890,-
Montáž stavebního výtahu na stavbě 1690,-
Demontáž stavebního výtahu na stavbě 1490,-
Odvoz stavebního výtahu ze stavby 890,-

V čem spočívá kvalita stavebních výtahů?

Kvalita stavebních výtahů značky Böcker nebo Geda je známá po celém světě.Stavební výtah Geda i Böcker je prvním krokem k úspěšné a rychlé práci na každé stavbě. Stavební výtahy na dopravu materiálu se úspěšně osvědčily nejen jako výtahy pro pokrývače, ale též při stěhování, kde firmy na stěhování tyto stěhovací výtahy často a rády používají. Půjčovna stavební techniky nabízí špičkové stavební stroje a zařízení německých značek. Stavební šikmé výtahy značky Böcker i stavební výtahy Geda půjčujeme stavbařům z celé ČR. Naši technici přivezou stavební výtah Böcker nebo Gedu na stavbu, kde stavební stroj namontují a předvedou funkce stavebního stroje.Stavební výtah je velikým pomocníkem na každé stavbě. V oddělení prodeje je možné koupit nové nebo repasované stavební výtahy od velmi známého německého výrobce Böcker. Profesionální výtahy Böcker a Geda slouží zejména k dopravě materiálů na střechy, terasy i do pater domů. Pracují všude tam, kam je potřeba dopravit nejen stavební materiál. V případě, že potřebujete stěhovat nabízíme k půjčení stavební stěhovací výtah, který Vám rychle a snadno všechen materiál přestěhuje. Nejvíce se výtahy Böcker a Geda osvědčily pokrývačům na stavbách, kteří s nimi vyváží i sváží potřebný stavební materiál. Ke stavebním výtahům Böcker i Geda je možné dodat přepravku na kusový materiál, která je vhodná na vyvážení cihel, stavebních tašek, ale také třeba střešních lepenek a dlouhých 6m latí apod. Ke stavebnímu výtahu Böcker nebo Geda půjčovna dodává přepravku na sypký materiál, vhodnou i na svážení stavební suti, kdy plně zastoupí a nahradí stavební shozy. Dále je možné doplnit stavební výtah o speciální přepravku na sádrokartonové desky, případně okna apod..Výše uvedené ceny jsou bez DPH.