Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte.
7:00 - 21:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Opravy a servis
  3. Servis a opravy míchaček

Servis a opravy míchaček

Rozbila se vám vaše míchačka a nevíte si rady jak ji opravit? Jsou tři možnosti, jak se tímto problémem vypořádat:

  1. Oprava u nás na servisu v Praze - DOPORUČUJEME
  2. Nákup vhodného náhradního dílu u nás v e-shopu
  3. Koupě nové míchačky u nás v e-shopu

Nevíte jaká varianta je pro vás nejvýhodnější? Zavolejte nám a my vám poradíme s výběrem.

1. Oprava vaší stavební míchačky našimi techniky na servisu v Praze

Jste z Prahy, případně ze středočeského kraje? Pak je pro vás jistě nejjednodušší a nejrychlejší tato varianta. Tedy přivézt vaši míchačku k nám na servis a my se již postaráme o její rychlou opravu, aby mohla na vaší stavbě zase fungovat na 100%.

Často je pro vás tato varianta nejlepší i pokud nejste přímo z Prahy a jejího blízkého okolí, jelikož ušetříte svou práci i čas při odhalování závady na vaší míchačce. Naši technici vždy spolehlivě určí závadu na míchačce a tím šetří vaše výdaje spojené s nesprávnou identifikací závady, pokud byste se snažili míchačku opravit svépomocí.

Naše servisní místo naleznete v Praze na Černém Mostě na adrese Vodňanská 933/71, Praha 9 - Kyje, 198 00.

Mapa polohy servisu:

Pro rychlý servis míchačky volejte +420 602 215 995.

Opravujeme tyto značky míchaček:

Atika, Belle, Cammac, CMI, Guy Noel, Hecht, Lescha, Limex, Powertec a další značky.

Jiné typy míchaček: Máte jiný typ míchačky než ten, který uvádíme výše? Nevadí. Ve většině případů jsme schopni opravit i ty typy, které neuvádíme. Výše jsou vyčtené pouze nejběžnější typy a značky míchaček. Ověřte si, že jsme schopni opravit vaší míchačku na telefonním čísle +420 602 215 995.

2. Nákup vhodného náhradního dílu u nás v e-shopu

Patříte mezi kutily a rádi si věci opravujete svépomocí? I vám jistě pomůžeme. Vyberte si vhodný náhradní díl na váš typ míchačky z našeho e-shopu a můžete se s chutí vrhnout do oprav.

Nabízíme široký sortiment obsahující nejen bubny, motory, kola, kondenzátory, hřídele, ložiska a další druhy náhradních dílů potřebných pro vaši opravu.

Pokud se vám ani přes vaší snahu míchačku nepodaří opravit, tak vždy můžete využít první možnosti a přivézt vaší stavební míchačku k nám na opravu na servisní místo na Černém mostě (viz. mapa výše).

3. Koupě nové míchačky u nás v e-shopu

Máte v hlavě i tu myšlenku, že vaši starou míchačku již opravovat nebudete a raději koupíte novou? Není nic lehčího než si vybrat u nás v eshopu. Případně nám můžete zavolat a nechat si poradit, jaká míchačka je pro vaše potřeby nejlepší.