Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte.
7:00 - 21:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Opravy a servis
  3. Servis a opravy zdvihadel

Servis a opravy zdvihadel, vrátků a elektrických navijáků

Sháníte bezstarostný servis se vším všudy?

Pokud sháníte servis nebo opravu vašeho vrátku či elektrického lanového navijáku pak jste na správném místě. Zajišťujeme opravy stavebních vrátků značek Geda, Böcker, Camac, Wiskehrs a mnoha dalších značek. Jediné, co potřebujete, je dovézt váš vrátek k nám na servis. Naši technici pak zajistí jeho rychlou opravu a informují vás o možnosti jeho vyzvednutí až bude oprava dokončena.

Opravujeme tyto značky vrátků:

Geda, Böcker, Camac, Wiskehrs a další..

Pokud vlastníte stavební vrátek jiné značky, než které jsou uvedeny výše, pak nezoufejte a neváhejte nás kontaktovat na +420 602 215 995 a informovat se jestli je možná oprava i vašeho typu zdvihadla. Ve většině případů jsme schopni opravit všechny značky a typy elektrických vrátků, které přivezete k nám na servis - ať už se jedná o vrátky na lešení (lešenářské vrátky) či s úchytem na střechu.

Mapa umístění servisu:

Sháníte pouze náhradní díl?

Pokud jste závadu sami identifikovali a sháníte pouze konkrétní náhradní díl na váš stavební vrátek či naviják, pak navštivte náš e-shop s náhradními díly na elektrické vrátky a navijáky a vyberte si z nabídky ten potřebný - nabízíme nové ovladače, ocelová lana, motory, brzdy a mnoho dalšího.

Pokud si však s vaší diagnózou poruchy nejste 100% jisti, doporučujeme vám odvézt váš vrátek na opravu do našeho servisního střediska v Praze na Černém mostě - adresa Vodňanská 933/71, Praha 9, 198 00.

Plánujete koupit nový vrátek a nevíte si rady s výběrem?

Pokud si již myslíte, že se váš starý vrátek nevyplatí opravovat a poohlížíte se po jiném, novějším, pak navštivte náš e-shop se stavebními vrátky a vyberte si z naší bohaté nabídky. Pokud byste potřebovali poradit s výběrem, pak nás jistě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 602 215 995.